Only for Romanian ))

dollargreed

RIPPER
Messages
43
Reputation
9
Reaction score
9
Points
8
Si eu cu contul ducandu-se pe pula pt 5300 cand eu am bagat 4000 de euro sa-l fac

Da-i drumu de sarac, ma arzi la prima cifra si ai tupeu sa-mi zici ca se duce pe pula la 5300? Ai facut plata si n-am mai bagat nimic? Da asa sunteti toti, unu mai legit ca altu da de fapt va tremura mana la 3 lei.
 

dollargreed

RIPPER
Messages
43
Reputation
9
Reaction score
9
Points
8
4000 de euro n-a facut el de 3 ani incoace, mananca si cacat cu 4000 euro contu cand o icsiva si cateva chitante nu costa mai mult de 300. Da asa e cand ai parkinson la valuta.
 

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
Latra ce vrei, si tu si restul profesionistilor care mai sunt pe aici
 

volfymac

VIP member
Messages
366
Reputation
38
Reaction score
50
Points
28
closed
 
Last edited:

1000000$

Member
Messages
27
Reputation
8
Reaction score
16
Points
3
cin are un shop cu seminte de canabis care trimite in ro si md?lasati-mi un pm
cu un an in urma mergea nirvanashop.com, cerea scan la cc, acum numai merge(
 

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:

DRACLAC

BANNED
Messages
7
Reputation
0
Reaction score
0
Points
1
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
sal caut si eu pe cnv sa imi umple niste conturi pe NL , nu e domeniu meu cu contruile dar lasati pm cv ca eu nu vb pe chat ca voi profesionistii:))
 

DarKoJa

Professional
Messages
191
Reputation
9
Reaction score
10
Points
18
caut pe cineva care stie sa posteze pe ebay (uk,AUstralia) doar sa posteze mai departe fac io totul.
 

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
caut pe cineva care stie sa posteze pe ebay (uk,AUstralia) doar sa posteze mai departe fac io totul.

Daca gasesti treaba asta, de restul pot sa ma ocup si eu, prea bine chiar ;). Am o combinatie pentru Australia, da-mi un PM daca vrei si vorbim
 

awarnesstest

Professional
Messages
200
Reputation
10
Reaction score
20
Points
18
ce mai zic baietii in preajma sarbatorilor, mere treaba, iese dolarul sau nu iese
 

    junkgnn

    Points: 0
    No comments

kingl3ar

Professional
Messages
106
Reputation
1
Reaction score
3
Points
18
inca putin si o dati in asl pls..:))) vreau chase,boa,city logins with Name, Adres , SSN, DOB , Driver License # , MMN , CC #, cvv,exp, o, pin and email acces ...greu de gasit majoritatea care ”vand” sunt ripperi dar...plm poate gasesc pe cnv serios... nu am intrat de mult pe forum habar nu aveam ca e o sectie romanian only
 

dollargreed

RIPPER
Messages
43
Reputation
9
Reaction score
9
Points
8
Eu pot sa fac rost dar ma intereseaza combinatia, poti da toti banii afara din online?
 
Top