Only for Romanian ))

sk8er

Carder
Messages
33
Reputation
1
Reaction score
1
Points
8
Salut baieti! Are cineva UK CC (de preferat fara cvv pentru un pret my bun)?
 

kingl3ar

Professional
Messages
106
Reputation
1
Reaction score
3
Points
18
am pe cnv are niste carti ” spend now” si ”account now” eu nu am auzit de asa cv....cik i le-a dat unu si urma sa ii bage bani pe ele si a cazut ala care trebuia sa ii faca transferul....si m-a intrebat daca stiu sa fac asa cv....stie cnv pt un % bun?
 

kingl3ar

Professional
Messages
106
Reputation
1
Reaction score
3
Points
18
stiti vreo un site unde pot sa aflu driver licence la pers din state?
 

pandorum

DEER
Messages
174
Reputation
10
Reaction score
10
Points
18
cine are full uri si e interesat sa lucram calumea datimi add la 558439740 !intro sapt dam drumul la un merchant unde acceptam toate tipurile de carduri !vorbim in prv de parti!banii noua ne intra a 2a zi dupa ce ai facut plata!
 

locoxxpoco

DEER
Messages
9
Reputation
3
Reaction score
3
Points
3
locoxxpoco Noroc ... chiar nu ai gasit si tu o tzara mai productiva si cu legi mai prietenoase? Ai grija... este bine sa vb cu unu cu altu inainte sa alegi o tzara ;)

Aia sunt cam prostuti ... nu inteleg engleza si cu legile e tot ca prin alte tari ... de ex pt astea stai vre-o 3-4 luni. Nu inteleg engleza si mai dau alea urat ... Ce tari recomanzi pt asa ceva ?
 

locoxxpoco

DEER
Messages
9
Reputation
3
Reaction score
3
Points
3
2012

Gata v-ati pus toti pe treaba de nu mai scrie nimeni nimica pe forum ... stie careva mai multe despre Merchant Account ... astept un PM daca se poate si aveti timp
 

locoxxpoco

DEER
Messages
9
Reputation
3
Reaction score
3
Points
3
Sanatate

Cine stie sa lucreze cu SpyEye am si eu nevoie de putin ajutor ....
Daca ma poate ajuta careva PM.
Sanatate
 

pandorum

DEER
Messages
174
Reputation
10
Reaction score
10
Points
18
e cineva interesat de dumps bulk us?? le da omul la 3 usd bucata dak se ia 5-6k saptamanal.sunt f fresh!se strang undeva la 8-10 k p saptamana!nu doar usa dar majoritatea sunt d usa!
dak aveti bani si sunteti interesati adaugatima si vorbim !
si mai face cineva wu ?am drops p irlanda.conturi bancare la fel!conturi de paypal verificate si unlimited !datimi un add la 558439740
 
Top