Only for Romanian ))

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
Pers. pina acum nu a activat in acest topic , e roman cu reputatie (-) , motivul e ca astfel ne pot gabji mai repede gabori... dupa parere mea, gabori romana aici nu cred sa fie dar marog... Dau la dipozitie 24 dupa care decidem.

Eu personal sunt mai mult decat precaut, nu stiu restul, dar parerea mea e ca daca ne cauata garda pe aici, ar fii cazul sa cerem ne stearga conturile, sa radem tot dupa calculatoare, sa ne schimbam vpn, adrese de email, etc etc etc, pentru ca daca doar inchizi threadul, nu rezolvam nimic, e de ajuns sa stie ca sunt romani pe aici si ne vaneaza pe peste tot.

Parerea mea e sa stam calmi si sa nu ne puna dreaq sa ne apucam sa ne intalnim sau sa ne dam date reale (nume, varsta, locatie, etc).

Oricum, din tot cp.pro asta suntem departe de a fii cei mai interesanti...parerea mea
 

volfymac

VIP member
Messages
366
Reputation
38
Reaction score
50
Points
28
closed
 
Last edited:

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
sa suga pula garda sa ma ia de coaie :)

Nu stiu daca ne sug pula, dar de coaie ne iau sigur daca pun mana pe noi. Dovezi oricum nu au fost in stare sa gaseasca niciodata, dar are cineva timp si bani de avocati si de procese si tot setul pe vremurile astea?

Multe cuvinte care tocmai s-au folosit sunt cuvinte cheie, nu facm nimic altceva decat sa alimentam rahatul. Ei cu jobul lor, noi cu al nostru, ca daca era pe aleselea, acuma eram rockstar, da plm, cursu vietii :D
 

pandorum

DEER
Messages
174
Reputation
10
Reaction score
10
Points
18
stie cineva vreun mod d a trimis sms uri multe ? 10-20k ? si senderul sa fie kre vreau eu ?
 

awarnesstest

Professional
Messages
200
Reputation
10
Reaction score
20
Points
18
foloseam inainte textmine.co.uk luat cu pp, pui ce nume vrei si bagi in adressbook de mai multe ori numaru acelasi, nu stiu sigur daca merge dar siteu merge oricum cu orice nume
 

pandorum

DEER
Messages
174
Reputation
10
Reaction score
10
Points
18
caut si eu un drop serios pt wu sau transferuri, preferabil in US, cunoaste careva?

558439740 dami un add si vb.am in irlanda cate vrei (wu si conturi d bank) dar si in america pt wu .sunt persoane directe cei din us,nu gasiti p forumuri. merg la scos wu dar se tem sasi bage conturile bancare.pot garanta pt ei.deci dak imi dai mt ul si e available to pick up iti primesti banii garantat!
 

1000000$

Member
Messages
27
Reputation
8
Reaction score
16
Points
3
salut natiune
DixY, ziceai ca ai un checker. cc (poti sami dai un link in pm)
iti poy da la schimb checker pp de-alui cyber (ii vreo 120)
 
Last edited:

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
Sunt deacord cu kimagure , si sper sa nu se supere nimeni daca va propune cineva intilniri in real , eu sunt contra , cine stie ce se poate intimpla , dar pe net e alta treaba lucreaza frate cit poti important nu va bagati la fostele tari SNG(Rusia , Ukraina , Belarus , etc..) si Ungaria sau Romania nu dea domnu , eu am avut deja niste prob. cu legea si de asta va spus fiti precauti!.

Si tot iti cautai drop pe RO...nu ca fac eu pe desteptu, da eu singuru drop care l-am avut in ro a fost pprimu, cand m-am apucat de treaba si asta era acu vreo 11 ani. Cand am ajuns acasa cu primii bani si mi-am dat seama ce belea poate sa iasa, n-am dormit 2 nopti. Si alea erau vremuri ducli, acuma stau latraii pe telefoane si pe sifoane de le sare basca cu tot cu mot
 

awarnesstest

Professional
Messages
200
Reputation
10
Reaction score
20
Points
18
mai rau e ca stau infiltrati astia de pe la fbi, secret service, etc prin ro de te sperii of, mi se par comici pustii gen: I am on vacantion in romania, send wu to: nicolae grigorescu :)))) pai cum plm sa nu te ia pe sus
 

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
In brigada care s-a ridicat in RO si CZ erau infiltrati 3 agenti SRI, pustani care fumau iarba si isi faceau cafeaua cu restu brigazii si care stateau si puneau pe craigs si pe plm, timp de 3 luni...focus mare e pe brigazi si bine inteles ca se ridica si aia de se duc cu vecinu la WU sa ridice banii de nush cate ori...Oricum, grija mare. Eu unu nici nu stiu cum se deschide vreo pagina pe care fac treaba din RO

BTW: Hai sa abandonam subiectu sau daca vreti inchidem thread si gata, ca nu facem nimic altceva decat sa scriem cuvinte cheie si sa atragem atentia, deocamdata
 
Last edited:

pandorum

DEER
Messages
174
Reputation
10
Reaction score
10
Points
18
foloseam inainte textmine.co.uk luat cu pp, pui ce nume vrei si bagi in adressbook de mai multe ori numaru acelasi, nu stiu sigur daca merge dar siteu merge oricum cu orice nume

ms dar dar e inkis pt inregistrari noi! am folosit clickatell si vianett inainte dar nu mai merge mi le inkide.altcineva cu ceva sugestii ? ms
 

volfymac

VIP member
Messages
366
Reputation
38
Reaction score
50
Points
28
closed
 
Last edited:

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:

kimagure

RIPPER
Messages
87
Reputation
8
Reaction score
9
Points
8
Cam subtire azi prezenta pe aici...sper sa nu fie nici unul dintre noi...nici macar DollarGreed...
 

DixY

RIPPER
Messages
24
Reputation
43
Reaction score
55
Points
13
...
 
Last edited:
Top