DE/EU/UK/US: New high-quality CC+cvv seller service / Продаем качественные СС+cvv

wangjun729

Member
Messages
15
Reputation
1
Reaction score
1
Points
3
hi,admin.
i am your Faithful Customer.i buy a card from the site.but the card is bad.can not pass the check.why my cash is also been Deducted?can u tell me ?

wait for your reply!thx!
 

petroo97

Member
Messages
1
Reputation
0
Reaction score
0
Points
1
Lincoln your message box is full and i cant PM u anymore!
if u have UK,DE,IRE i would like to do bussines with u.
PM me please with ur ICQ number
 

danlloyds11

BANNED
Messages
4
Reputation
0
Reaction score
0
Points
1
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
hi bro..i need to register on your site for cvv..can u pls add me to your icq so u can confirm my registration. my icq is 628297873. thnx
 

madman112

Member
Messages
1
Reputation
0
Reaction score
0
Points
1
you asked me before for username and pass to register me .. till now i didnt recieve any registration :( ... please make any username and any password... and send it to my inbox... .. regards
 

Pashtet

BANNED
Messages
34
Reputation
1
Reaction score
3
Points
8
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
что с шопом? почему в дауне?
 

maximthird

VIP member
Messages
659
Reputation
265
Reaction score
406
Points
63
Тс ты вообще карты валид продовать собираешся или нет ?! сколько не покупал почти всегда больше половины не валид. И самое интересное в том что брал карты захожу через пару дней и эти же карты еще все висят! Или они вообще у тебя не удаляются при покупке? Короче мое мнение сервис остовляет желать лучшего.... Так же покупал карты в которых просто напросто даже имени нет... Или это щас так модно стало :)

4482875000491781|198|visa| nne|08/10|5113 NW 75 LN|32653|Gainesville|usa|FL|3523733920|N/A|N/A
 
Last edited:

cubaaa0

RIPPER
Messages
7
Reputation
1
Reaction score
1
Points
3
PLAESE GIVE ME UR CHAT COUNTCT I WANNA REGISTER AND START BUYIN CC FROM UR SHOP GET ME UR ICQ OR YAHOO MESSANGER
 

Lincoln

Carder
Messages
30
Reputation
5
Reaction score
13
Points
8
Тс ты вообще карты валид продовать собираешся или нет ?! сколько не покупал почти всегда больше половины не валид. И самое интересное в том что брал карты захожу через пару дней и эти же карты еще все висят! Или они вообще у тебя не удаляются при покупке? Короче мое мнение сервис остовляет желать лучшего.... Так же покупал карты в которых просто напросто даже имени нет... Или это щас так модно стало :)

4482875000491781|198|visa| nne|08/10|5113 NW 75 LN|32653|Gainesville|usa|FL|3523733920|N/A|N/A



1. Система не допускает присутствия дублей, карты удаляются сразу после чекаута.

2. По поводу отсутствия имени - это действительно возможно, случай 1:5000 и такого рода вопросы легко решаются в системе тикетов.



2ALL : Registration via PM. Send ur login details
 
Last edited:

maximthird

VIP member
Messages
659
Reputation
265
Reaction score
406
Points
63
Я все понимаю. Хорошо с этим я согласен. Но а что по поводу валида? Даже вчера я специально купил 5 карт. 4 из которых невалидные! И из раза в раз повторяется такая история.
 

Lincoln

Carder
Messages
30
Reputation
5
Reaction score
13
Points
8
Валид не всегда такой, как нам хотелось бы.

По существу рекомендация одна - вбивать, потом чекать в случае деклайна
 
Top